fbpx

Konverents „Juhtide valik ja arendamine 2020“

Muudatused KVA konverentsi „Juhtide valik ja arendamine 2020“ programmis.

Seoses koroonaviiruse levikuga ja järgides KVPS soovitusi toimub konverents järgmiselt:

  1. Konverentsi ettekanded ja paneelsessioon on nähtav üle interneti, lisaks kantakse üle personalivaliku instrumendiga seotud töötuba;
  2. Kõigil, kes tunnevad ennast haigena, palun kasutage võimalust ettekandeid üle interneti vaadata/kuulata;
  3. Küsimuste esitamiseks ja kommentaaride lisamiseks tekitatakse korraldajate poolt interaktiivne veebikeskond;
  4. Kõik osalejad, kes kohale tulevad, saavad programmis välja pakutud ettekandeid kuulata ja töötubades osaleda.

Täname mõistva suhtumise eest!

Kõik, kes kuulavad ettekandeid veebi vahendusel, saavad osaleda ka diskussioonis. Olge head ja postitage oma kommentaar või küsimus klõpsidel lingil: https://app.sli.do/event/yeu2xxzw.

Postitusi saate teha nii ettekannete käigus kui ka küsimuste ja vastuste vooru ning paneeldiskussiooni ajal. Moderaator hoiab küsimustel ja kommentaaridel konverentsi käigus silma peal ning teeb nendest valiku, millele ettekandjad või paneelis osalejad vastata proovivad.

Ootame aktiivset osalemist!

 

Konverentsi toimumisaeg on 12.03.2020 vahemikus 10.00-16.15.  Konverentsi päevakava!

Kaitseväele ja Kaitseliidule sõjaväelisi juhte koolitav KVA jätkab sõjaväelise juhtimise erinevaid aspekte käsitlevate juhtimiskonverentside korraldamise traditsiooni. Järjekorras seitsmenda juhtimiskonverentsi eesmärgiks on edendada interdistsiplinaarset diskussiooni sõjaväeliste juhtide valikust ja selle võimalikkusest ning juhtimisega seotud kompetentside arendamisest nii KVA-s pakutavas õppes kui ka teenistuses üldisemalt.

Teaduskonverents toetab juhtide valiku ning arendamise teaduspõhist lähenemist Kaitseväes. Konverents on lõimitud KVAs tehtava teaduspõhise juhtimisalase õppe- ja arendustööga, ent pakub erialase enesetäiendamise ning kogemuste vahetamise võimalusi ka õppejõududele, tegevväelastele ja kaitseliitlastele ning teistele juhtimistemaatikast huvituvatele kuulajatele.

Teaduskonverents toetub kahele juhtimisega seotud sambale, mida KVAs arendatakse: 1) juhtide valik; 2) juhtide arendamine. Esimest teemat toetab koostöös TÜ-ga valminud personalivaliku testikomplekti esmane versioon, mille mõõtmisomadusi on täiendavate uuringute najal analüüsitud. Juhtide arendamise samba toetamiseks on KVAs valminud juhtimiskompetentside mudel, mis pakub pisut teaduspõhisemat loogikat juhtide arendamiseks. Konverentsi eesmärgiks on tutvustada mõlema sambaga seotud uuringuid ja nendega seotud teemade üle arutleda.

Osalema ootame kõiki, kes huvituvad juhtide valikust ja nende arendamisest militaarses keskkonnas.

 

Konverentsil osalemine on tasuta ja töökeeleks on eesti keel.

Osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 05.03.2020 e-kirja teel: [email protected].

Kaitseväe Akadeemia