fbpx

Õppimise ajal

Igale õppurile on tagatud palk

Kõikidele Kaitseväe Akadeemias õppivatele kadettidele on tagatud kuus palk alates 1000 eurost, mis võimaldab kadettidel keskenduda vaid õppimisele. Lisaks on akadeemia õppuritele tagatud tasuta arsti- ja hambaravi.

Tasuta elamine Tartu kesklinnas

Kõikidel kadettidel on võimalus elada Kaitseväe Akadeemia kaasaegses ühiselamus, mis asub õppeklassidega samas majas. Lisaks oma toale, on kadettidel võimalus kasutada ühiselamu kööki ning olemas on ka jõusaal, matisaal, saun ja võimalused vaba aja veetmiseks.

Hea füüsiline vorm ja võimalused vaba aja veetmiseks

Kadettidele on tagatud tasemel sportimis- ja treenimisvõimalused. Lisaks erinevatele trennidele saavad kadetid oma füüsilist vormi proovile panna ka akadeemia ja kaitseväe üksuste vahelistel spordivõistlustel. Samuti on tagatud igakuine sporditoetus, et treenida endale meelepärases spordiklubis.

Akadeemias tekib sõpruskond kogu eluks

Kaitseväe Akadeemias on nii koolitundides kui õppetöövälisel ajal oluline meeskonnatöö. Kursusekaaslastest saavad sinu parimad sõbrad ning inimesed, keda usaldada ja kellele toetuda.

Igale lõpetajale on tagatud töökoht

Kooli edukal lõpetamisel on garanteeritud töökoht ohvitserina kaitseväes, kus on kindlustatud palk alates 2050 eurost. Kohustuslik teenistusaeg pärast Kaitseväe Akadeemia lõppu on kolm aastat.

Kaitseväe Akadeemia