fbpx
Uudised

Algas Kõrgema Sõjakooli reklaamikampaania

Täna algas Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Kõrgema Sõjakooli reklaamikampaania, mis kutsub Sõjakooli õppima noori, kes otsivad väljakutseid ja soovivad saada väga head juhtimisalast kõrgharidust.

„Esimeste lendude lõpetajad on tõusnud tänaseks kaitseväe tippkohtadele, juhtides meelekindlalt vaba rahva väge. Vabadust tuleb hoida – peab seadma atra, mõistust ja mõõka, et hoida oma lähedasi ning vajadusel kaitsta meie kultuuri. Kui Sinus on kutse, vägi ja hoolivus, tule kandideeri! Garanteerime kvaliteetse ja mitmekülgse rakendusliku kõrghariduse ning eneseteostuse rahvusvahelises teenistuskeskkonnas,“ ütles Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste ülem kolonel Enno Mõts.

Kampaaniasõnumid julgustavad noori, kes soovivad end siduda riigikaitsevaldkonnaga, astuma Kõrgemasse Sõjakooli ning kutsuvad infot hankima neid, kes ei ole veel otsustanud, millega edasi tegeleda. Kõrgema Sõjakooli reklaamikampaaniat on näha televisioonis ja e-kanalites ning välimeedias erinevates Eesti linnades.

Tänavu on lisaks maaväe õppesuunale taaskord avatud ka mereväe ja õhuväe õppesuunad, kuhu ootame huvilisi kandideerima. Kõrgema Sõjakooli põhikursuse lõpetaja saab rakendusliku kõrghariduse sõjaväelise juhtimise erialal ning nooremleitnandi auastme. Sisseastumisdokumente saab Kõrgemasse Sõjakooli esitada 18. juunist 2. juulini sisseastumise infosüsteemi (SAIS) kaudu.

Äsja uue kujunduse saanud Kõrgema Sõjakooli kodulehelt www.sojakool.ee saab noor ülevaate sõjakooli õppimisvõimalustest ja õpingutest, edasistest karjäärivõimalustest Kaitseväes ning ohvitseri elukutsest. Kodulehe juurde loodud kampaanialehelt ning Kõrgema Sõjakooli Facebooki lehelt leiab huviline kogu vajamineva info sisseastujale. Kõrgem Sõjakool korraldab huvilistele ka põhjaliku infopäeva 8. juunil Tartus, Riia 12 kell 11.30.

2. juulini kestvat kampaaniat korraldavad Kaitseressursside Ameti värbamiskeskus ja Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused koos reklaamiagentuuriga Creatum.

Kaitseväe Akadeemia