fbpx
Uudised

Eesti kaitsevägi sai juurde 52 nooremveeblit

Täna pidas Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Lahingukool piduliku tseremoonia, mille käigus omistati 52 vanemallohvitseride põhikursuslasele nooremveebli auaste ja 30 keskastmekursuslasele kursuse lõputunnistus.

Pildid: Ivika Lehtsalu

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste ülema ülesannetes kolonelleitnant Avo Veske julgustas oma kõnes Lahingukooli õppureid edasi õppima. „Ärgu jäägu see viimaseks sammuks teie haridusteel. Õppige edasi, tehke järgmine samm oma sõjalises hariduses,“ ütles kolonelleitnant Veske Lahingukooli kursuslastele.

Lahingukooli õppureid tuli tervitama ka Kaitseväe veebel ülemveebel Siim Saliste, kes soovis omalt poolt õppuritele edu edasiseks teenistuseks.

KVÜÕA Lahingukooli vanemallohvitseride põhikursus on läbinud täies mahus üldised õpingud ning suundub edasistele õpingutele erialakoolidesse ja teenistuspraktikale. Lahingukooli vanemallohvitseride keskastmekursus on läbinud õppekava täies mahus ning lõpetab õpingud Lahingukoolis, suundudes tagasi oma teenistuskohta.

Rohkem fotosid tseremooniast: http://pildid.mil.ee/index.php?/category/58475

Võrus paiknevas Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Lahingukoolis koolitatakse vanemallohvitsere ja reservohvitsere. Kooli õppetöö on jaotatud erinevateks kutse- ja täiendusõppekursusteks.

Kaitseväe Akadeemia