fbpx
Uudised

Garage 48 Defence Makeathon kutsub osalema

28.-30. septembril korraldab Garage 48 koostööpartneritega Tartu Ülikooli Füüsikainstituudis regiooni esimese riigikaitsele keskenduva häkatoni, mille käigus töötavad osalejad välja uuenduslikke kaitsetehnoloogiaid.

Häkaton on ennekõike tootearenduse teemaline, pakkudes osalistele kõiki vajaminevaid vahendeid ja tööriistu prototüüpide valmisehitamiseks. Garage 48 pakub võimalust tutvuda ja koos töötada riigikaitses tegutsevate professionaalidega ning välja töötada uuenduslikke riigikaitsele suunatud lahendusi.

Üritusele oodatakse kõiki kaitseväelasi, sealhulgas ka Skandinaavia ja Baltimaade sõjakoolide õppejõude ning kadette, kaitsevaldkonna eksperte, aga ka insenere, tootearendajaid ning disainereid igalt elualalt.

Üritusele registreerimine on Eesti kodanikele avatud kuni 17. septembrini, välismaalastele kuni 1. septembrini. Kõik aktsepteeritud osalejad peavad läbima ka kohustusliku taustakontrolli.

Rohkem informatsiooni üritusest leiab aadressilt http://garage48.org/events/garage48-defence-makeathon, kus saab end ka üritusele kirja panna.

Garage 48 Defence Makeathon korraldatakse koostöös Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste, kaitseministeeriumi ning Eesti Kaitsetööstuse Liiduga.

Kaitseväe Akadeemia