fbpx
Uudised

Homme toimub sõjakooli Kadetikasiinos mälumänguturniiri kolmas etapp

Neljapäeval on mälumänguhuvilistel taas võimalus osa võtta sõjakooli Kadetikasiinos toimuvast Mällerist.

Kõrgema Sõjakooli Kadetikogu korraldatavale mälumängule on oodatud osalema nii kadetid, kaadrikaitseväelased, õppejõud kui ka vilistlased.

Kahe etapi järel on 35 punktiga Mälleri üldliider oktoobrikuise võistluse võitja Naiskodukaitse, teisel kohal on 34 punktiga 13. põhikursuse esindus ning kolmandal 5. põhikursus 33 punktiga. Selget favoriiti pole veel välja kujunenud, sest lähimad jälitajad on ühe-kahe punkti kaugusel.

Seekordse võistluse küsimused on koostanud Mälleri üks eestvedajatest vanemveebel Urmas Abel. Küsimused on valdavalt valikuvariantidega ning valdkonnad mitmekülgsed.

Huvilistel palume olla kohal kell 18.55. Võistkonna maksimaalseks suuruseks on kuus liiget. Mängule eelregistreerimine aadressil kadetikogu[at]ksk.edu.ee tagab osavõtjatele laua Kadetikasiinos. Osalemistasu on 25.- krooni. Esimesele kolmele on auhinnad Kadetikogult.

Seltskondlik mälumäng Mäller toimub üks kord kuus Kõrgema Sõjakooli Kadetikasiinos. Sarja erinevate etappide jooksul saadud punktid kanduvad edasi läbi terve hooaja ja üldvõitjaks kroonitakse hooaja lõpuks enim punkte kogunud võistkond.

Kaitseväe Akadeemia