fbpx
Uudised

Kadetikasiinos toimus selle aasta viimane mälumänguvõistlus

16. detsembril Kõrgema Sõjakooli Kadetikasiinos toimunud mälumänguturniiri Mäller neljandal etapil oli 21 punktiga võidukas „BSMK ”.

Pingelises heitluses jäi 21 punktiga teiseks 5. keskastmekursus, kes ei leidnud õiget vastust lisaküsimusele. Kolmanda koha saavutas 12. põhikursuse meeskond 20 punktiga. Detsembrikuise etapi tulemustega saab tutvuda siin.

Võistlustules oli sel korral 18 võistkonda. Osalejatel tuli leida vastuseid mitmele jõulu- ja ajalooteemalistele küsimustele, kuid Mällerile omaselt oli 13. põhikursuse kadett Tuliku koostatud küsimustele vastamisel abiks lai silmaring ja puhas õnn. Nii said osalejad teada näiteks seda, et Tuliku nimeline vulkaan asub Alaskal.

Nelja etapi järel on 71 punktiga mälumänguturniiri Mäller üldliider mitmetel etappidel edukalt esinenud Naiskodukaitse. Teisel kohal on 65 punktiga võistkond „BSMK“ ning kolmandat kohta jagavad 64 silmaga 5. põhikursuse meeskond ning „Blitzkrieg“. Hooaja koondtabeliga saab tutvuda siin.

Seltskondlik mälumäng Mäller toimub üks kord kuus Kõrgema Sõjakooli Kadetikasiinos. Sarja erinevate etappide jooksul saadud punktid kanduvad edasi läbi terve hooaja ja üldvõitjaks kroonitakse hooaja lõpuks enim punkte kogunud võistkond.

Kaitseväe Akadeemia