fbpx
Uudised

Kaitsejõudude meistrivõistlused jalgpallis võitis sõjaväepolitsei Vahipataljon

Täna ja eile Tartus Mart Reiniku staadionil peetud kaitsejõudude meistrivõistlused jalgpallis võitis teist aastat järjest sõjaväepolitsei Vahipataljon.

„Tase on sel aastal väga kõrge. Isegi liitlased ütlesid, et nad ei oodanud, et Eesti poiste tase nii kõrge on. Mängud olid pingelised, tasavägised ja emotsionaalsed, oli näha, et ollakse võidu peal väljas,“ ütles võistluse peakorraldaja Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste spordiinstruktor Indrek Kaseorg.

„Meeleolu on super, olime täna paremad kui teised,“ ütlesid jalgpalli meistrivõistlused võitnud mängijad sõjaväepolitsei/vahipataljoni meeskonnast.

Teise koha saavutas toetusväejuhatuse logistikapataljon ja kolmanda Kalevi jalaväepataljon. Turniiri parim väravakütt oli Adam Crawford Suurbritanniast, parimaks väravavahiks tunnistati Hendrik Vainu sõjaväepolitseist/vahipataljonist ja parimaks mängijaks Bo Vestergaard Taanist.

Kokku osales meistrivõistlustel 12 võistkonda: Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused, sõjaväepolitsei/vahipataljon, Taani, Suurbritannia, 2. jalaväebrigaad, 1. jalaväebrigaad, 1. jalaväebrigaadi Viru jalaväepataljon, toetusväejuhatuse logistikapataljon, Scoutspataljon, õhuseiredivisjon, 1. jalaväebrigaadi Kalevi jalaväepataljon ning õhuvägi.

Kaitsejõudude meistrivõistlusi jalgpallis on korraldatud alates 1992. aastast.

Pilte vaata siit: https://pildid.mil.ee/index.php?/category/58928

Kaitseväe Akadeemia