fbpx
Uudised

Kaitseminister külastas Kaitseväe Ühendatud Õppeasutusi

Täna külastas kaitseminister Jüri Luik Kaitseväe Ühendatud Õppeasutusi eesmärgiga tutvuda õppeasutuste ülesannetega ning saada ülevaade sealsest tegevusest.

Kaitseminister tervitamas KVÜÕA ülemat kolonel Enno Mõtsa. Foto: Ivika Lehtsalu

„Jäin nähtuga väga rahule ja avaldan tunnustust Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustes tehtavale heale tööle. Eraldi sooviksin esile tõsta Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste rakendusuuringute keskust nende panuse eest kaitseväe teadus- ja arendustegevusse,“ ütles kaitseminister Luik.

Kohtumisel andis Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste ülem kolonel Enno Mõts kaitseministrile ülevaate õppeasutuste ülesannetest ja eesmärkidest.  Luik tutvus ka KVÜÕA teadus- ja arendustegevuse ning õppetööga. Lisaks kohtus Luik Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste põhikursuse kadettidega.

Eile külastas kaitseminister Võrus asuvat Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Lahingukooli, et tutvuda sealsete väljaõppetingimustega.

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused on Eesti Vabariigi kaitseministeeriumi valitsemisalas ja kaitseväe juhataja vahetus alluvuses olev Eesti ainus riigikaitseline rakenduskõrgkool.

Kaitseväe Akadeemia