fbpx
Uudised

Kaitseväe meedikud korraldavad aastakonverentsi

Kaitseväe meditsiiniteenistus ja Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste sõja ja katastroofimeditsiinikeskus korraldavad 5. ja 6. detsembril 2013 Tartus Dorpati konverentsikeskuses konverentsi teemal „Sõja- ja katastroofimeditsiin“.

Konverentsi ettekanded toimuvad mõlemal päeval ajavahemikul 9.00 – 16.00Kella 9.00-st on võimalik juua hommikukohvi ja tutvuda konverentsi näitusega, kus on vaatamiseks erakorralises meditsiinis, sõja- ja katastroofimeditsiinis ning väljaõppes kasutatavad vahendid ning erialane kirjandus. Loengud algavad 10.00.  Ettekanded on nii eesti kui ka inglise keeles ning võimalus on kasutada sünkroontõlget.

Konverentsil esinevad ettekannetega eksperdid Eestist, Leedust, Rootsist, Šveitsist, Ameerika Ühendriikidest ja Madalmaadest. Esinejatest ja ettkannetest leiate lähemat infot konverentsi kavast.

Täpsustatud ajakava saadame registreerunutele e-mailile hiljemalt 1. detsembriks. Jooksvalt uueneb info ka konverentsi kodulehel.

Siit leiate registreerimisankeedi konverentsil osalemiseksregistreeruda on võimalik kuni 28. novembrini. Palume kindlasti märkida sünkroontõlke vajadus. Konverentsitasu: üks päev 20 € ja kaks päeva 35 €.

Konverentsi avapäeval 5. detsembril kell 19.00 on osalejatele planeeritud pidulik õhtusöök, mille osalemistasu on 40 € inimese kohta. Õhtusöögile võib tulla koos kaaslasega, riietus pidulik.

Täiendav info: kvyoa.meditsiin[at]mil.ee ning telefonidel 7176182 või 7176172

Kaitseväe Akadeemia