fbpx
Uudised

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused kutsuvad juhtimiskonverentsile

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste selleaastane juhtimiskonverents keskendub juhi rollile organisatsioonis ja toimub 3.-4. aprillil Tartus Riia 12.

„Meeskonna kujundamine on üks juhi olulisimaid rolle. Minu läbiviidavas töötoas vaatame meeskonna loomise protsessi ja pedagoogilisi meetodeid, mille abil arendada selleks vajalikke oskusi. Ühtlasi õpime, kuidas teha seda võimalikult loovalt ja huvitavalt,“ ütles konverentsi kaaskorraldaja major Kalle Kõlli.

Juhil on keskne roll organisatsiooni töökeskkonna kujundamisel, mis otseselt mõjutab liikmete heaolu ning organisatsiooni tulemuslikkust. Erinevalt stereotüüpsest lähenemisest keskendutakse sellel konverentsil isikute vajadusest lähtuvale juhtimisele ning jagatakse erinevate riikide ning Eesti jõustruktuuride parimaid praktikaid.

Konverentsile on oodatud kõik, kes on seotud juhtimise, selle arendamise ning uurimisega laiapindse riigikaitse kontekstis, aga ka need, kes on juhtimisest lihtsalt huvitatud. Lisaks ootame konverentsile militaarvallas tegutsevaid ning sellest huvitatud psühholooge. Samuti on konverentsile oodatud kõikide kõrgkoolide õppurid ja õppejõud, kes on juhtimisvaldkonnast huvitatud.

Konverents viiakse läbi koostöös toetuse väejuhatuse tugiteenuste keskuse psühholoogiateenistusega. Juhtimiskonverents toimub tänavu juba seitsmendat korda.

NB! Konverents toimub inglise keeles. Konverentsile saab registreeruda 28. märtsini. Lisaküsimuste korral võtke ühendust major Kalle Kõlliga telefonil 717 6332 või meili teel [email protected].

Registreerimine, konverentsi kava ja töötubade kirjeldused on leitavad SIIT.

Kaitseväe Akadeemia