fbpx
Uudised

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused tähistasid õpetajate päeva erilisel moel

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused tähistasid täna õpetajate päeva, mile raames andsid Kõrgema Sõjakooli õppurid nii kaaskadettidele, aga ka KVÜÕA juhtkonnale, õppejõududele ja teistele kooli töötajatele tunde.

“Minu eesmärk oli, et kadetid haaraksid õpetajate päeval ise initsiatiivi. Seetõttu juhtisin üritust ülesandekeskselt ja kadettidele jäi palju loomevabadust. Tunnid peegeldasid meie kadettide eripädevusi ja ettevõtlikkust, mitte ühtegi tundi ei viidud läbi käsu korras,” ütles õpetajate päeva läbiviimise eest vastutanud kadett Julius Air Kull.

Tunniplaanist võis leida nii tavalisi koolitunde, nagu sõjaajalugu ja psühholoogia, aga ka teistsugust väljaõpet, näiteks said uued õppurid harjutada enesekaitset, bodybalance’i treeningkava (treening, mis baseerub jooga, tai-chi ja pilatese harjutustel), täpset silma ja kätt discgolfis, ehitada paberlennukeid, joonistada tanke ning õppida fotograafia põhitõdesid.

KVÜÕA Kõrgem Sõjakool on noortele, kes soovivad head juhtimisalast kõrgharidust. Kõrgema Sõjakooli põhikursuse maa-, mere- või õhuväe õppesuuna lõpetajad saavad rakendusliku kõrghariduse sõjaväelise juhtimise erialal ja nooremleitnandi auastme.

Kaitseväe Akadeemia