fbpx
Uudised

Keelekeskus korraldab esimese võõrkeele konverentsi

Konverentsi peakorraldaja Triinu Soomere (paremal) tutvustamas Kaitseväe keelekeskuse juhatajale Vladimir Sazonovile aprilli lõpus toimuva konverentsi üksikasju.
Konverentsi peakorraldaja Triinu Soomere (paremal) tutvustamas Kaitseväe keelekeskuse juhatajale Vladimir Sazonovile aprilli lõpus toimuva konverentsi üksikasju.

Alates tänasest saab registreeruda rahvusvahelisele Kaitseväe keelekeskuse võõrkeele konverentsile, mis toimub 29.-30. aprillil Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustes.

Konverentsi peakorraldaja Triinu Soomere sõnul keskendub konverents võõrkeeleõppe tõhustamisele ja uudsete tehnoloogiate kasutusele õppetöös.

„Tegemist on ainulaadse võimalusega kuulata militaarkontekstis töötavaid võõrkeelespetsialiste Eestist, Lätist, Leedust ja Norrast, lisaks esindajaid Eesti lennuakadeemiast ning Haridus- ja Teadusministeeriumist,“ tutvustas Soomere.

“Oodatud on kõik, kes tunnevad huvi tänapäevase võõrkeeleõppe ja uudsete lahenduste vastu keelte õpetamisel ning õppimisel,” lisas ta.

Esimest korda toimuval võõrkeeleõppele pühendatud konverentsil „Keeping Up With Today’s Learner“ tulevad käsitlemisele teemad: kirjutamise osaoskuse arendamine, võim ja kontroll klassiruumis ning sellest väljaspool, mobiilne keeleõpe ja protsesshindamine motivatsiooni tõstmise vahendina.

Huvitatutel palume end konverentsile registreerida hiljemalt 1. aprilliks, saates e-maili Kaitseväe keelekeskuse õppekorraldusspetsialistile Maris Pütseppale aadressile maris.pytsepp[at]mil.ee. Küsimustega konverentsi kohta võib pöörduda konverentsi peakorraldaja Triinu Soomere poole triinu.soomere[at]mil.ee.

Kohtumiseni konverentsil!

Kaitseväe Akadeemia