fbpx
Uudised

Kõrgem Sõjakool alustas sotsiaalmeediakampaaniat

Pidulik jalutuskäik. Foto: Andres Lumi
Foto: Andres Lumi

Täna algas koolinoortele suunatud KVÜÕA Kõrgema Sõjakooli tutvustuskampaania sotsiaalmeedias, mis kutsub tutvuma sõjaväelise kõrghariduse erinevate võimalustega nii internetis kui ka algavatel noorte infomessidel.

„Kampaania eesmärgiks on, et rohkem Eesti noori juhtimisalasest kõrgharidusest osa saaksid ja, et nad mõtleksid meie pakutavate võimaluste üle,“ ütles KVÜÕA meedia- ja turundusgrupi ülem, kapten Kristjan Kostabi. „Sotsiaalmeedia valisime seetõttu, et suunata noori meiega suhtlema nii veebis, kui ka otse infomessidel,“ selgitas Kostabi.

Täna alanud kampaania sõnumeid näevad koolinoored Facebookis ja Youtube´s sõnumite, piltide ja videotena. Kampaania on visuaalselt sarnane 2015. aasta kevadise reklaamikampaaniale, mis oli kooli jaoks edukas ja tõi tuhandeid noori uurima sõjaväelise kõrghariduse võimalusi. Täna alanud kampaania kestab 2016. aasta veebruarini.

Kaitseväe ühendatud õppeasutuste kõrgem sõjakool on noortele, kes soovivad head juhtimisalast kõrgharidust. Sõjakooli põhikursuse maa-, mere- või õhuväe õppesuuna lõpetajad saavad rakendusliku kõrghariduse sõjalise juhtimise erialal ja nooremleitnandi auastme.

Kaitseväe Akadeemia