fbpx
Uudised

Kõrgem Sõjakool korraldab sisseastujatele infopäeva

Kõrgem Sõjakool korraldab 10. juunil kell 13:00  sisseastujatele infopäeva

Kõrgema Sõjakooli infopäev 2015. Foto: Kristjan Kostabi
Kõrgema Sõjakooli infopäev 2015. Foto: Kristjan Kostabi

Ohvitserid tutvustavad huvilistele sisseastumiskatseid ning maa-, mere- ja õhuväe õppesuundasid, erialasid ja hilisemat teenistust ning kaitseväe värbamiskeskuse esindajalt saab lisainfot ajateenistuse läbimisest. Lisaks räägivad kadetid õppetöövälisest tegevusest ja kadetielust ning tutvustavad kooli olmetingimusi. Infopäev on heaks võimaluseks tutvuda oma silmaga sõjakooli õppe- ja eluoluga ning suhelda vahetult koolis õppivate kadettidega.

Infopäev algab KVÜÕA peahoones (Riia 12) 10. juunil kell 13.00 ja lõpeb orienteeruvalt 15.30.  Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Selleks palume registreeruda kõrgema sõjakooli kampaanialeheküljel http://www.sojakool.ee/juht/ või saata oma kontaktandmed aadressile [email protected]. Infopäevale tulles palume võtta kaasa isikut tõendava dokumendi.

Sisseastumisdokumente saab kõrgemasse sõjakooli esitada SAIS-i vahendusel 20. juunist 3. juulini ning sisseastumiskatsed kõrgema sõjakooli rakenduskõrgharidusõppesse toimuvad 18. – 22. juuli 2016.

KVÜÕA kõrgem sõjakool on noortele, kes soovivad head juhtimisalast kõrgharidust. Kõrgema sõjakooli põhikursuse maa-, mere- või õhuväe õppesuuna lõpetajad saavad rakendusliku kõrghariduse sõjalise juhtimise erialal ja nooremleitnandi auastme.

Kaitseväe Akadeemia