fbpx
Uudised

Kõrgem Sõjakool sai uue kadettveebli

Uus kadettveebel Rainer Järvela. Foto: Andres Lumi
Uus kadettveebel Rainer Järvela. Foto: Andres Lumi

Täna hommikul andis kooli rivistusel senine kõrgema sõjakooli kadettveebel Martin Holm kadetikogu juhtimise ja kadettide heaolu eest seismise üle uuele kadettveeblile Rainer Järvelale.

Kadettveebel Holm tervitas uut kadettveeblit ning soovis kõigile kadettidele pealehakkamist ja ambitsioonikust edaspidiseks. „Ma tean, et te suudate kõik tublid ja vägevad olla,“ ütles kadettveebel Holm, „olge ka, elage selle potentsiaali vääriliselt.“

Lisaks uue kadettveebli väljakuulutamisele andis kõrgema sõjakooli ülem major Tarmo Luhaäär eeskujuliku õppetöö ja aktiivse õppetöövälise tegevuse eest üle Kadetikogu rinnamärgi „Kadetitäht“ kadettseersant Aimur Lillakule, kadettseersant Raido Mednisele, kadettseersant Aleksandr Afanasjevile ja kadettveebel Martin Holmile.

Sõjakooli ülem ergutas väga hea õppeedukuse ja teenistuskohustuste püüdliku täitmise eest parima õppuri karikaga kursuste parimaid õppureid ning raamatuga tubli õppetöö eest neid õppureid, kelle keskmine hinne oli kevadsemestril 4,5 või kõrgem. Veel tunnustas kooli ülem õpitulemuste ja juhiomaduste põhjal ühtlustuskursuse parimat lõpetajat ning lõpurännaku parimat jagu.

 

 

Kaitseväe Akadeemia