fbpx
Uudised

Kõrgemas Sõjakoolis on täna lahtiste uste päev

IMG_7001Täna, 19. veebruaril külastas Kõrgema Sõjakooli lahtiste uste päeva üle 200 huvilise, kelle seas olid nii grupid kui ka üksikkülastajad.

Käesoleva aasta esimesel avatud uste päeval tutvustavad Kõrgema Sõjakooli kadetid kõigile huvilistele kõrgkoolis õppimist, kooli olmetingimusi ning kaitseväe relvastust ja varustust. Lisaks saavad huvilised infot sisseastumistingimuste ja õppekavade kohta.

Tallinnast pärit 21-aastane Kalev Kellol on huvi kaitseväelise karjääri osas juba varasemast olemas. „Mind paelub ohvitseriõpe, mis võimaldab tulevikus inimesi koolitada ja treenida,“ ütles Kello. Tänasel lahtiste uste päeval loodab ta saada põhjalikumat ülevaadet koolis õppimisest, et langetada lõplik valik: „Minu lõplik otsus oleneb saadavalolevatest erialadest, õppekavadest ja õppeainetest,“ ütles Kello, „samas olen teinud korraliku kodutöö ning olen üsna kindel, et kandideerin siia õppima.“

Järgmine Kõrgema Sõjakooli lahtiste uste päev toimub 15. aprillil 2016. Kokku on ühes õppeaastas neli avatud uste päeva, mil huvilised saavad kooliga lähemalt tutvuda. Huvilistel, kes soovivad sõjakooli külla tulla, on vajalik end registreerida aadressil kvuoa.teavitus[at]mil.ee

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Kõrgem Sõjakool on noortele, kes soovivad head juhtimisalast kõrgharidust. Sõjakooli põhikursuse maa-, mere- või õhuväe õppesuuna lõpetajad saavad rakendusliku kõrghariduse sõjalise juhtimise erialal ja nooremleitnandi auastme.

Kaitseväe Akadeemia