fbpx
Uudised

KVÜÕA esindaja võitis kaitseväe meistrivõistlustel esikoha

St-vbl Andri Harkmann suusatamas Valgehobuse mäel, Kaitseliidu murdmaasuusatamise meistrivõistlustel 2010.

Esikoha üle 35-aastaste meeste võistlusklassis saavutas KVÜÕA sõjaväepedagoogika instruktor staabiveebel Andri Harkmann. 5-kilomeetrise raja läbimiseks kulus Harkmannil 13 minutit ja 29 sekundit, teise koha välja sõitnud kapten Kaido Raudveret Luurepataljonist edestas ta 53 sekundiga.

„Suusk libises maailmatasemel, kerge oli sõita. Seepärast õnnestus möödunud aasta tiitlit kaitsta,“ ütles staabiveebel Harkmann. Võit tema sõnul siiski kergelt ei tulnud, sest tugevaid konkurente oli rajal küll. „Enne võistlust stardiprotokolli vaadates mõtlesin, et sel korral sõidan heal juhul välja kolmanda koha.“

Võistlusklassis mehed 17-34 10 km rajale startinud 76 osaleja seast sõitis parima aja – 24 minutit ja 44 sekundit – välja Uku Vislapuu, edestades teisele kohale tulnud Tauno Mölderit 31 sekundiga. Mõlemad mehed esindavad Kaitseliidu Võrumaa Malevat. Kolmanda koha sai aspirant Madis Kollo Kaitseväe Võru Lahingukoolist, kes kaotas võitjale 1 minuti ja 8 sekundit.

Meistrivõistlustel startis kokku 143 kaitseväelast, teenistujat ja malevlast. KVÜÕAd esindas võistlustel 13 suusatajat. Võisteldi nii individuaal- kui meeskondlikel distantsidel.

Kaitseväe Akadeemia