fbpx
Uudised

KVÜÕA juhtimiskonverentsi saab vaadata ka veebi vahendusel

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustes peetakse 17.-18. novembril kuues rahvusvaheline konverents „Sõjaväelise juhtide arendamine- erinevate riikide kogemused“, konverentsi esimest päeva on võimalik vaadata otseülekandes veebi vahendusel. 

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused Foto: Annett Kreitsman
Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused
Foto: Annett Kreitsman

„Konverentsi eesmärk on tutvustada eri riikide süsteemseid lähenemisi sõjaväeliste juhtide arendamisel,“ ütles konverentsi peakorraldaja KVÜÕA organisatsioonijuhtimise lektor Aarne Ermus. „Konverentsil käsitletakse nii elukutseliste kui ka reservväe ja Kaitseliidu vabatahtlike juhtide arendamisega seonduvat.“

Rahvusvahelisel juhtimiskonverentsil astuvad üles külalisesinejad Suurbritanniast, Saksamaalt, Soomest, Šveitsist ja Iisraelist, kes arutlevad tegev- ja reservohvitseride ning allohvitseride juhiomaduste ning oskuste arendamise erinevate meetodite kasutamise efektiivsuse üle baas- ja täiendõppes ning igapäevases teenistuses.

Lisaks saavad konverentsil osalejad ülevaate erinevate riikide kaitsevägedes toimivatest sõjaväeliste juhtide arendamise süsteemidest, kasutatavatest meetoditest, erinevatest teoreetilistest lähtekohtadest ning praktikaga ühildamise põhimõtetest. Samuti käsitletakse konverentsil keskkonnamuutuste ning sõjapidamisviiside muutuste mõju juhtidele, neile eristatavatele nõuetele ja nende arendamisele.

Kuues rahvusvaheline juhtimiskonverents peetakse 17.-18.11.2016 Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustes Tartus. Konverentsi töökeelteks on eesti ja inglise keel.

Konverentsi on võimalik jälgida otseülekandena veebiaadressil  http://player.mind.ee/kvyoa/live/?file=JuhtKonv2016. Konverentsi jooksul on esinejatele võimalik esitada küsimusi aadressil [email protected]. Konverentsi programmi leiate KVÜÕA koduleheküljelt http://www.ksk.edu.ee/

Kaitseväe Akadeemia