fbpx
Uudised

KVÜÕA töötajad kogunesid järjekordseks seminariks

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste töötajad kogunesid järjekordsele seminarile, kus seekord arutleti rühmaülema ja kompaniiülema reaalse teenistuse üle ja pakuti välja lahendusi, kuidas KVÜÕA saaks väljaõpet veelgi paremini korraldada.

KVÜÕA didaktika arendusjuht Svetlana Ganina, kes seminarid 2009. aastal algatas, leidis tollal, et töötajad võiksid omavahel saadud kogemusi jagada. “Tundsin, et õppejõudude vahel polnud piisavat koostööd ja kuna paljud töötajad käisid koolitustel, siis otsustasime, et jagame omavahel koolitustel saadud kogemusi ja kasulikke teadmisi,” ütles Ganina.

Ganina sõnul on veebruarikuu seminar pühendatud osakondadevahelisele koostööle. Kuna töötajad ei tea, millist tööd teised osakonnad täpselt teevad, siis tutvustavad osakonnad üksteisele oma tegemisi ja ülesandeid.

Algselt õppejõududele mõeldud seminarid on nüüdseks kasvanud suuremaks ja auditooriumi hulgast võib leida ka teisi KVÜÕA töötajaid ja Kõrgema Sõjakooli magistrante. Korra kuus toimuvad seminarid olid algselt arutelupõhised, kuid on nüüdseks kasvanud koolituspõhiseks.

Kaitseväe Akadeemia