fbpx
Uudised

Lahingukool tutvus Saksamaal kolleegide väljaõppega

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Lahingukooli ülem ja veebel tutvusid möödunud nädalal Saksamaal Ameerika Ühendriikide 7. armee allohvitseride akadeemia väljaõppe ja hindamisprotseduuridega.

„Visiit andis häid ideid, kuidas arendada Lahingukooli õppurite juhiomaduste hindamist ning milliseid protseduure ellu kutsuda Lahingukoolis tunde andvate instruktorite ergutamiseks,“ ütles Lahingukooli veebel vanemveebel Indrek Ojasoo ning lisas, et visiit on kahe kooli vahelise edasise koostöö alguseks.

Kolm päeva kestnud visiidi jooksul tutvusid Lahingukooli ülem kolonelleitnant Madis Nõmme ja kooli veebel vanemveebel Indrek Ojasoo Saksamaal sealse Ameerika Ühendriikide 7. armee allohvitseride akadeemia väljaõppega ning juhtimisomaduste ja pedagoogiliste oskuste hindamise protseduuridega. Samuti arutleti erinevate koostöövõimaluste üle, mida plaanitakse jätkata Ameerika Ühendriikide poolse delegatsiooni võõrustamisel Eestis.

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Lahingukoolis koolitatakse vanemallohvitsere ja reservohvitsere. Kooli õppetöö on jaotatud erinevateks kutse- ja täiendusõppekursusteks.

Kaitseväe Akadeemia