fbpx
Uudised

Lahingukooli saabus kaks instruktorit Ameerikast

Esmaspäeval saabus Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Lahingukooli kaks USA Marylandi Rahvuskaardi instruktorit, kes jagavad nädala jooksul oma kogemusi allohvitseride väljaõppest ning jälgivad Lahingukooli läbiviidavaid harjutusi.

„Nädala esimeses pooles anname Lahingukooli kursustele klassitunde, kus räägime, kuidas meie USAs harjutusi läbi viime. Pärast seda vaatleme laskmistreeninguid ja muid harjutusi, et näha, kuidas lahingukoolis harjutusi läbi viiakse. Nädala lõpus anname omapoolse tagasiside, mida nägime ja kuidas võiks meie arvates vajadusel mingeid aspekte muuta või parandada,“ ütles Marylandi Rahvuskaardi vanemveebel David Harry.

Marylandi Rahvuskaardi vanemveebel David Harry

Esimest korda toimuva Marylandi Rahvuskaardi ja KVÜÕA Lahingukooli vahelise instruktorivahetuse jooksul räägivad Marylandi Rahvuskaardi instruktorid lahingukooli kursustele harjutuste planeerimisest ja läbiviimisest ning sellest, kuidas nemad USAs tehniliselt tunde läbi viivad. Pärast seda vaatlevad instruktorid Lahingukooli läbiviidavaid harjutusi, mille lõpuks esitavad Marylandi Rahvuskaardi instruktorid Lahingukoolile omapoolse tagasiside. 

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Lahingukoolis koolitatakse vanemallohvitsere ja reservohvitsere. Kooli õppetöö on jaotatud erinevateks kutse- ja täiendusõppekursusteks.

Kaitseväe Akadeemia