fbpx
Uudised

Rahvusvaheline juhtimiskonverents keskendub sõjaväeliste juhtide arendamisele

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustes peetakse 17.-18. novembril kuues rahvusvaheline konverents, mis käsitleb erinevate riikide põhimõtteid ja praktikaid sõjaväeliste juhtide arendamisel. 

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused Foto: Annett Kreitsman
Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused
Foto: Annett Kreitsman

„Konverentsi eesmärk on edendada interdistsiplinaarset diskussiooni sõjaväeliste juhtide arendamise baas- ja täiendusõppes ning igapäevases teenistuses,“ ütles konverentsi peakorraldaja KVÜÕA organisatsioonijuhtimise lektor Aarne Ermus. „Konverentsil käsitletakse nii elukutseliste kui ka reservväe ja Kaitseliidu vabatahtlike juhtide arendamisega seonduvat.“

Rahvusvahelisel juhtimiskonverentsil astuvad üles külalisesinejad Suurbritanniast, Saksamaalt, Soomest, Šveitsist ja Iisraelist, kes arutlevad tegev- ja reservohvitseride ning allohvitseride juhiomaduste ning oskuste arendamise erinevate meetodite kasutamise efektiivsuse üle baas- ja täiendõppes ning igapäevases teenistuses.

Lisaks saavad konverentsil osalejad ülevaate erinevate riikide kaitsevägedes toimivatest sõjaväeliste juhtide arendamise süsteemidest, kasutatavatest meetoditest, erinevatest teoreetilistest lähtekohtadest ning praktikaga ühildamise põhimõtetest. Samuti käsitletakse konverentsil keskkonnamuutuste ning sõjapidamisviiside muutuste mõju juhtidele, neile eristatavatele nõuetele ja nende arendamisele.

Kuues rahvusvaheline juhtimiskonverents peetakse 17.-18.11.2016 Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustes aadressil Riia 12, Tartu. Konverentsi töökeelteks on eesti ja inglise keel.

Konverentsil osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 15.11.2016 e-kirja teel: [email protected]. Konverentsil osalemine on tasuta.

Kaitseväe Akadeemia