fbpx
Uudised

Sõjakool korraldab sisseastujaile infopäeva

Sõjakool korraldab sisseastujaile infopäeva
Sõjakool korraldab sisseastujaile infopäeva

Kõrgemas sõjakoolis on reedel tulevastele sisseastujatele infopäev, kus leiab vastuse kõikidele sõjakoolis õppimisega seotud küsimustele.

“Infopäeval on sisseastujatel võimalus saada otse allikast vastuseid neid huvitavatele küsimustele,” ütles kaitseväe ühendatud õppeasutuste meedia ja turundusgrupi ülem kapten Kristjan Kostabi. “Kohal on ka kaitseväe värbamiskeskuse esindajad, kes aitavad sisseastujatel paberimajandusega tegeleda, mis võib alguses keerukas tunduda.”

Infopäeval tutvustavad ohvitserid huvilistele sisseastumiskatseid ning maa-, mere- ja õhuväe õppesuundi, erialasid ja hilisemat teenistust ning kaitseväe värbamiskeskuse esindajalt saab lisainfot ajateenistuse läbimisest. Lisaks räägivad kadetid õppetöövälisest tegevusest ja kadetielust ning tutvustavad kooli olmetingimusi. Infopäev on heaks võimaluseks tutvuda sõjakooli õppe- ja eluoluga ning suhelda vahetult koolis õppivate kadettidega.

Infopäev algab kaitseväe ühendatud õppeasutuste peahoones (Riia 12) reedel, 12. juunil kell 13 ja lõpeb orienteeruvalt kell 15. Osalemiseks on vaja eelregistreeruda, selleks palume saata oma nimi ja kontaktandmed e-posti aadressile [email protected]

Kaitseväe ühendatud õppeasutuste kõrgem sõjakool on noortele, kes soovivad head juhtimisalast kõrgharidust. Kõrgema sõjakooli põhikursuse maa-, mere- või õhuväe õppesuuna lõpetajad saavad rakendusliku kõrghariduse sõjalise juhtimise erialal ja nooremleitnandi auastme. Sisseastumisdokumente saab kõrgemasse sõjakooli esitada SAIS-i vahendusel 22. juunist 5. juulini.

Kaitseväe Akadeemia