fbpx
Uudised

Sõjakooli Kadetikasiinos toimub mälumängusarja teine võistlus

Neljapäeval 28. oktoobril toimub Kõrgema Sõjakooli Kadetikasiinos mälumänguturniiri Mäller selle hooaja teine võistlus.

Mälumängusarja hooaja avavõistlusel septembris osales rekordiline hulk võistlejaid – 24 võistkonda. Pingelises võistluses võttis etapivõidu 13.põhikursuse võistkond, teiseks jäi nooremohvitseride kursuse esindus ning kolmanda koha saavutas 14. põhikursuse meeskond.

Mälumängul on oodatud osalema nii kadetid, kaadrikaitseväelased, kui ka vilistlased. Mälleril tuleb kasuks laialdane teadmistepagas, sest võistlusel ei piirduta ühe kindla valdkonnaga, kuid kesksel kohal on siiski osavõturõõm ja seltskondlik koosviibimine. Enamikele küsimustele on antud vastusevariandid, et jääks sisse ka õnnefaktor.

Huvilistel palume olla kohal kell 18.55. Võistkonna maksimaalseks suuruseks on kuus liiget. Mängule eelregistreerimine aadressil kadetikogu[at]ksk.edu.ee tagab osavõtjatele laua Kadetikasiinos.

Seltskondlik mälumäng Mäller toimub üks kord kuus Tartus Kõrgema Sõjakooli Kadetikasiinos. Kõik punktid, mis saadakse sarja erinevate etappide jooksul, kanduvad edasi läbi terve hooaja ja üldvõitjaks kroonitakse võistkond, kes hooaja lõpuks on kogunud kõige rohkem punkte. Auhinnad paneb võitjatele välja Kadetikogu.

Kaitseväe Akadeemia