fbpx
Uudised

Sõjaväelise juhtimise konverents on internetis nähtav otseülekandena

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused korraldavad homme 28. novembril kell 10.10-17.00 kolmanda inimkeskse sõjaväelise juhtimise konverentsi, mida on võimalik jälgida internetis otseülekandena.

„Sel aastal on konverentsi põhiteemaks inimlik mõõde sõjaväelises juhtimises ning emotsioonide ja konfliktidega toimetulek juhtimiskäitumises ja organisatsioonis,“ ütles konverentsi peakorraldaja ja rakendusuuringute keskuse teadur Andres Saumets.

Esinejate hulgas on mitmeid sõjaväelise juhtimise ja ohvitserihariduse spetsialiste välis- ja kodumaalt, nende seas endine Bundeswehri sõjaväepolitsei ja staabiteenistuse kooli ülem erukolonel doktor Holger Müller, endine Bundeswehri staabi- ja juhtimisakadeemia militaarsotsioloogia dotsent erukolonelleitnant Jörg Keller ning Bundeswehri staabi- ja juhtimisakadeemia sotsiaal- ja kultuuriantropoloogia dotsent doktor Maren Tomforde.

Eestist esinevad konverentsil Kaitseliidu ülem brigaadkindral Meelis Kiili, Tartu Ülikooli religioonipsühholoog ja haridusvaldkonnas tippjuhi kogemustega professor Tõnu Lehtsaar, KVÜÕA ülem kolonel Martin Herem ning KVÜÕA lektor major Kaspar Saul. Konverents lõpeb esinejate paneeldiskussiooniga.

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused on riigikaitseline rakenduskõrgkool, kus koolitatakse ohvitsere ja allohvitsere kaitseväele ning Kaitseliidule. KVÜÕA on sõjalise teadustegevuse arendajaks Eestis tehes koostööd oma partneritega ülemaailmselt.

Lisainfo konverentsi ajakava ja esinejate kohta leiate aadressilt: www.ksk.edu.ee/juhtimiskonverents

Konverentsi otseülekannet on võimalik jälgida aadressil: http://bit.ly/1dADaIM

Kaitseväe Akadeemia