fbpx
Uudised

Täna algab Kõrgema Sõjakooli reklaamikampaania

koduleheleTäna, 23. mail algab reklaamikampaania, mille eesmärk on kutsuda Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Kõrgemasse Sõjakooli õppima noori, kes tahavad saada head juhtimisalast kõrgharidust.
„Selle aasta kampaania keskmes on sõjakooli kadetid, kes räägivad enda kogemustest ja väärtustest,“ ütles Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste meedia- ja turundusgrupi ülem, kapten Kristjan Kostabi. “Kutsume noori üles valima nende jaoks parimat ja räägime, miks valida just kõrgem sõjakool, nii isiklike kui ka kõrgemate eesmärkide täitmiseks,“ selgitas Kostabi.

Kõrgema Sõjakooli reklaamikampaaniat on näha e-kanalites ja välimeedias erinevates Eesti linnades. Kampaanias osalevad kadetid kõnetavad noori plakatitel läbi sõnumite ja rääkides oma vahetutest kogemustest kampaania videotes. Sõjakooli kodulehe juurde on loodud eraldi kampaanialeht, millesse on koondatud just võimalikule sisseastujale vajaminev info. Kampaaniat toetavad ka teised kaitseväe üksused oma e-kanalites.

Põhjaliku info õppimisvõimaluste ja ohvitseri elukutse kohta leiab Kõrgema Sõjakooli kodulehelt ja Facebook’i lehelt. Sisseastujatele korraldab kool ka põhjalikuma infopäeva 10. juunil Tartus.

Kõrgema sõjakooli põhikursusel saab rakendusliku kõrghariduse sõjalise juhtimise erialal maa-, mere- või õhuväe õppesuunal. Sisseastumisdokumente saab kõrgemasse sõjakooli esitada tänavu 20. juunist 3. juulini. Kampaaniat korraldavad Kaitseressursside Ameti Värbamiskeskus ja Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused koos reklaamiagentuuriga DDB Eesti. Kampaania kestab 3. juulini.

Kaitseväe Akadeemia