fbpx
Uudised

Tartus peeti esimene kaitseväe logistikute seminar

„See seminar annab nii Kaitseväe Peastaabi logistikaosakonna kui Kaitseväe Logistikakeskuse juhtkonnale võimaluse vahetada mõtteid ja arvamusi kaitseväe ja Kaitseliidu eri tasandite sõjaväelogistikutega,“ ütles leitnant Indrek Lõo seminari korraldustoimkonnast. „Samuti tahame sellise seminariga edendada KVÜÕA vilistlaste omavahelist läbikäimist.“
KVÜÕA ülema kolonel Aarne Ermuse kutsel osalesid kahepäevasel seminaril üle kolmekümne KVÜÕA Kõrgema Sõjakooli lõpetanud ohvitseri, kes on õppinud logistika erialal või lõpetanud mõne muu eriala, kuid töötavad hetkel logistikaohvitseri ametikohal.
Ürituse esimesel päeval esinesid ettekannetega Kaitseväe Peastaabi logistikaosakonna ülem kol-ltn Eero Rebo, Kaitseväe Logistikakeskuse ülem kolonel German Kesa ning Kaitseliidu Peastaabi tagalakeskuse ülema kohusetäitja major Tõnu Miil.
„Täname KVÜÕA-d selle initsiatiivi eest ning kindlasti kasutame seda üritust nii Kaitseväe Logistikakeskuses toimunud arengute tutvustamiseks, kuid samas ka oma probleemide esiletoomiseks ning loomulikult sõjaväelogistikute küsimustele vastamiseks “ ütles Kaitseväe Logistikakeskuse ülem kolonel German Kesa.
Teisel seminari päeval käsitleti töögruppides hetkel sõjaväelogistika valdkonna aktuaalseid probleeme nagu sõjaväelogistikute haridus, välja- ja täiendõpe ning üheskoos otsitakse lahendusi eelmisel päeval üles tõstetud sõjaväelogistika valdkonda puudutavatele probleemidele.

Kaitseväe Akadeemia