fbpx
Uudised

Teisipäeval toimub Kadetikasiinos mälumänguvõistluse teine etapp

Teisipäeval, 25. oktoobril kell 19.00 algab Kõrgema Sõjakooli Kadetikasiinos seltskondliku mälumänguvõistluse Mäller viienda hooaja teine etapp.

Kõrgema Sõjakooli Kadetikogu korraldatavast mälumängust on oodatud osa võtma kuueliikmelised võistkonnad. Oma teadmisi on oodatud proovile panema nii kadetid, kaadrikaitseväelased, ametnikud, õppejõud kui ka vilistlased.

Igal Mälleril tuleb võistkondadel leida vastused kolmekümnele erinevaid valdkondi puudutavale vastusevariantidega küsimusele keemiast popkultuurini. Küsimused on sel korral koostanud kolm kadetti 14. põhikursuselt ja 3. õhuväe põhikursuselt.

Mängule eelregistreerimine aadressil kkogu[at]ksk.edu.ee tagab osavõtjatele laua Kadetikasiinos, kuid registreeruda saab ka kohapeal. Osalemistasu on igale võistkonnaliikmele 2 eurot.

Kõik punktid, mis saadakse sarja erinevate etappide jooksul, kanduvad edasi läbi terve hooaja ja üldvõitjaks kroonitakse võistkond, kes hooaja lõpuks on kogunud kõige rohkem punkte. Mälumänguvõistlus toimub sõjakooli Kadetikasiinos üks kord kuus.  Erandkorras toimub oktoobrikuu Mäller kuu viimasel teisipäeval. Edaspidi toimub aga mälumänguvõistlus varasematest aastatest tuttaval ajal – iga kuu viimase neljapäeva õhtul.

Kaitseväe Akadeemia